Aksident i randë, vdes kryetari i komunës së Ranillugut

Nebojsha Popovic, komandant i stacionit policor të Ranillukut e ka konfirmue për Telenews.al se Gradimir Mikic dhe Sasha Alleksic kanë humb jetën sot n’aksident komunikacioni në Serbi.
“Simbas informatave që na i kemi, kerrit i ka plas goma derisa ishte në lëvizje, kemi informata se Mikic dhe Alleksic kanë ndrrue jetë, ndërsa grueja e Gradimir Mikic’it, Vesna Mikic ka pësue lëndime” tha Popovic.

Dyshohet se aksidenti ka ndodhun në Nish.

 

Shperndaje në: