Amber Rose, shpërthyese me pamjen e re!

Amber Rose ka lanë pa fjalë të pranishmit në “Maxim hot 100 party” mbramjen e kalueme në Hollywood me pamjen e saj të re.

Prezentuesja televizive 32 vjeçare u paraqit me flokë bionde platin, nji palë syze të errëta në formë mace dhe nji kostum të zi, me xhaketë provokuese dhe me pantallona të gjata e të gjana.

Natyrisht nuk kishin qysh mos me ra në sy tatuazhet shumëngjyrëshe në të dyja krahët e Amber.

2016-Maxim-Hot-100-party amber-rose Amber-Rose-arrives-at-the-2016-MAXIM-Hot-100-Party-Los-Angeles