Bashkim Fazliu premton 10 mijë vende pune mbrenda 4 vjetëve (video)

Bashkim Fazliu, kandidat i Nismes Qytetare per kryetar te Ferizajit, i ftuem ne Rrokum Roll të Televizionit Rrokum ka spjegue domethanien e fotografise se tij zyrtare per zgjedhjet e 22 Tetorit.

“Asht simboli ma i vjeter amerikan, don me thane ‘OK'”, ka sqarue Fazliu.

Tue fole per zjedhjet lokale, Fazliu thote se programi i Nismes Qytetare asht ndryshe prej partive tjera.

“Mbrenda 4 vjeteve, une i garantoj 10 mije vende pune”, ka thane Fazliu, derisa ka fole per synimet e tij dhe te subjektit te tij per qeverisjen e Ferizajit.

Per ma shume, mundeni me pa emisionin e plotë./Rrokum.TV

Emisioni i plotë:

 

 

Shperndaje në: