Behgjet Pacolli ka disa fjalë për Isa Mustafën mbas largimit nga LAA

Behgjet Pacolli ka thanë se e respekton tejmase kryeministrin në largim Isa Mustafa.

“Kryeministri ma i sinqertë që ka pasë ndonjiherë Kosova asht Isa Mustafa. Kemi punue shumë me Mustafën dhe i kemi krye të gjitha obligimet”, ka thanë Pacolli, tue shtue se nga sot udhët e tyne janë nda.

“Deputetët e AKR kanë me formue nji grup të vetëm parlamentar”, ka thanë Pacolli mbas takimit me kryeministrin Mustafa.