Çifti i lumtun dhe familja tue vallëzue, ajo çka ndodh mandej tmerron dasmorët

Në këtë video shihet derisa çifti vallëzojnë të lumtun bashkë me familjen e tyne në dasmë, mirëpo ajo që ndodh mandej ka me ju tmerrue.

Ngjarja ka ndodhë në provincën veriore të Turqisë, në qytetin Van, shkruen DailyStar.

Papritmas, nji shpërthim masiv ndodhë në afërsi të vendit ku po mbahej dasma. Shpërthimi i kerrit bombë shkatërron dritaret e restorantit, ku çifti po vallëzonin me familjarët në dasmën e tyne.

Shperndaje në: