Detektivi prej Shqipnije e gjen princezen iraniane si – lypese rruge!

Ariane Lak nga Britania e Madhe, e cila ka prejardhje nga familja mbretnore Qajari, asht gjete mbas nji viti prejse ishte zhduke n’Itali, shkruen The Sun.

Ajo u gjete me ndihmen e detektivit privat prej Shqipnije, te cilin e kishte angazhue familja. Ishte zhduke ne Kallnor te vitit 2016. Arijana asht me profesion producente filmash dhe miliardere, por u gjete nga detektivi shqiptar si lypese rrugash.

Permes nji fotografije te cilen detektivi ja tregonte njerezve, ai arrine me e identifikue. Arijana thote se gjaja e fundit qe i kujtohet asht nji plaçkitje qe ja bajne dhe ajo i mshon murit me krye dhe fiton amnezi te thelle.

 

Shperndaje në: