Dua Lipa, tjetër sukses i jashtëzakonshëm

Mbas lansimit të hitit të saj ma të fundit “Blow Your Mind”, Dua Lipa sapo ka korrë nji sukses të ri në industrinë e muzikës.

21 vjeçarja bukuroshe asht renditë e para në dhetëshen e artistëve të ri ma të mirë të momentit.

Ky lajm asht ba i ditun nga revista “Rollingstone” ku ka paraqitë dhetë kangëtarët e ri ma të suksesshëm të këtij mueji dhe Dua jonë e meriton plotësisht me qenë e para falë punës së palodhun që ka kallxue.

Baby got Bach

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Shperndaje në: