E konfirmon Simic: Shpejt kemi me arritë në Kuvend

Slavko Simic nga Lista Serbe ka konfirmue se asht çashtje minutash arritja e tyne në Kuvend.

Simic ju ka konfirmue gazetarëve të RTK2 se ata shumë shpejt kanë me qenë në objektin e Kuvendit për me votue për Qeverinë Haradinaj.

Kuvendi aktualisht asht në pauzë, mbas nji mocioni të kërkuem nga VV dhe LDK.

 

 

Shperndaje në: