E vulos Bahtiri: AKR s’hyn në koalicion me PAN’in (video)

Agim Bahtiri nga AKR ka thanë që kjo parti ka m’u mundue me gjetë modele të ndryshme për me dalë nga kjo situatë, në mënyrë që të formohet Qeveria.

Megjithatë Bahtiri ka thanë që AKR n’asnji formë nuk ka me hy në koalicion me PAN’in.

Këto komente i pari i Mitrovicës i bani në ni intervistë për Klan Kosova, përderisa konfirmoi edhe njiherë që ka me rikandidue për Kryetar të Mitrovicës dhe asht tregue i sigurt në fitore.