E vulos Haradinaj: Qeveria vjen n’afat rekord

Kryetari i AAK’s ka mbledh sot Kryesinë e partisë së tij, për me diskutue për zhvillimet politike.
Haradinaj më pas ka folë në nji konferencë për media, ku ka ba të ditun se nesër ka me i  ftue në takim kryetarin e LDK’s Isa Mustafën dhe atë të VV’s, Visar Ymerin.

Ai ka thanë se takimi ka m’u mbajt në zyrat e Kuvendit të Kosovës, ndërsa ka sigurue se Qeveria ka m’u ba në afat rekord.

Shperndaje në: