Ekskluzive: Qe kur dhe n’sa ora mbahet seanca për zgjedhjen e Qeverisë

Burime të Rrokum.TV kane mesue se seanca per zgjedhjen e Qeverise se Kosoves ka me u mbajte diten e neserme, e Shtune.

Simbas ketyne burimeve, kjo seance ka me u mbajte ne oren 16:00, shkruen Rrokum.TV

 

Shperndaje në: