Erion Bubullima dhe Bjordi Mezini ne Rrokum Night

Dy protagonistat e serialit ne prodhim te DigitAlb – “Kokrrat” – regjisoret Erion Bubullima dhe Bjordi Mezini, ishin te ftuemit e edicionit te peste te Kastro Zizo ne Rrokum Night.

Seriali “Kokrrat” fillon shume shpejt me u emitue ne Televizionin Rrokum, si rezultat i nji bashkepunimi me DigitAlb.

Shperndaje në: