Sonte në Rrokum Roll: Fatmir Limaj nga NISMA dhe Dardan Sejdiu nga VV

fidani roll

Sonte ne emsionin Rrokum Roll te Televizionit Rrokum te ftuem special jane kryetari i Nisma per Kosoven, Fatmir Limaj dhe nenkryetari i pare i Vetvendosjes, Dardan Sejdiu.

Emisioni fillon ne oren 20:00.

Shperndaje në: