N’Realitet: Femnat ne kariere: Çka thone Blerta Deliu dhe Linda Shala (181.05.2016) – Emisioni 5

Edicioni i peste i emisionit n’Realitet, qe i kushtohet çashtjeve sociale, femnes ne shoqni dhe familjes, kishte te ftueme dy femna ne kariere: deputeten e PDK Blerta Deliun dhe ndermarresen Linda Shala.

Shperndaje në: