Foto: Yjet që shkëlqyen me veshje në 2016 MTV Video Music Awards

Treshja e famshme Beyonce, Kim Kardashian dhe Nicki Minaj kanë ba që krejt me pasë vëmendjen te këto trija në tepihun e kuq të MTV VMA mbramë.

Veç formave të tyne bombastike, treshja ishte kryefjala e mbramjes edhe për stilin e tyne të veçantë.

Shperndaje në: