Gafa e gazetares, qe çka bani me fustanin e saj live!

Nji gazetare e rrjetit Fox Sports pati nji moment të sikletshëm gjatë nji transmetimi live.

Ajo ngriti aksidentalisht fustanin dhe ekspozoi mbathjet.

Gazetarja Alina Moine nga Argjentina po fliste për Lojnat Olimpike të Rios.

Shperndaje në: