Giornale: Pamje të reja të sulmit në Stamboll

Pamje të reja janë publikue nga gazeta italiane Giornale ku shihen njerëzit tue ikë mbasi dëgjojnë të shtana armësh jashtë.

Po ashtu, në video shihet sulmuesi, i cili ishte i veshun me rroba të zeza dhe në dorë mbante kallashnikovin, tue hy në ndërtesë, por në nji moment sheh se nuk asht asnji njeri dhe në shejë nervozizmi hedhë armën në dysheme.

Shperndaje në: