Haradinaj: 1 orë e imja punë sa shumë vjet t’atyne që po japin afate! (video)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në hapjen e fushatës në Prishtinë për zgjedhjet lokale ka prezentue kandidatët për kryetar të komunave nga partia e tij.
Ai i ka quejtu kandidatët e AAK’s njerëz të mirë të vendit.

Haradinaj ka folë për ata që po i dhajnë afate atij dhe qeverisë së udhëhequn nga ai tue ju thanë se puna e tij asht shumë m e vlefshme.

“Plot njerëz po thojnë i tregojmë Ramushit i ka kaq ditë e kaq muej. Mos harroni në Kosovë nji orë e Ramushit asht sa shumë vjet të tyne. I ka kap panika se e dijnë n’kohë sa kemi me ju ikë përpara, tue tha, se ata nuk munden me i përcjellë nga opozita”, ka thanë Haradinaj.

 

Shperndaje në: