Hashim Thaçi, qe ku e priti Konventën e PDK’s!

thaciii

Partia të cilën deri para dy muejsh e udhëhoqi PDK, po mban Konventën për zgjedhjen e liderit të ri, ndërsa Hashim Thaçi po relaksohet tue shijue borën e bjeshkëve të Sharrit.

Ish lideri i PDK’s, presidenti i vendit përmes nji postimi në Facebook, ka shpreh admirim për bukuritë e Sharrit dhe Kosovës.

Postimi i Thaçit n’Facebook:

Ështa java e dyte e majit, e në Kosovë ende vazhdojnë të reshurat e borës. A nuk është i mrekullueshëm Sharri dhe Kosova jonë në të katër stinët? HTH

 

2-thacii

 

3-thacii

 

1-thacii

Shperndaje në: