Historike: Shihni qysh i shtrenguen duert Trump dhe Putin (video)

Presidenti i SHBA’ve Donald Trump dhe ai i Rusisë, Vladimir Putin kanë shtrëngue duert sot për herë të parë mes tyne.

Takimi asht zhvillue në Hamburg të Gjermanisë, ku po zhvillohet edhe takimi i G-20.

Pamjet kanë ba menjiherë xhiron e botës.

 

Shperndaje në: