Me Kastro Zizon njeriu qe krijon maska – Jacopo Tomasini

Te ftuem te emisionit 16 Rrokum Night me Kastro Zizo, ishin Jacopo Tomasini dhe Iva Çakalli.

Jacopo Tomasini asht njeriu qe i krijoi krejt maskat e show-programit te TV Klan – “Your face sound familiar”.

Rrokum Night emitohet t’Shtunave ne oren 20h.

Reprizat:

E Shtune n’oren 23:00h

E Diell n’oren 23:00h

 

Shperndaje në: