Kjo asht çika e Obamas, qe qysh ban ‘twerk’

Malia Obama, vajza e presidentit Obama asht filmue në festivalin “Lollapolooza” ndërkohë që kërcente me shoqet e saj.

Ajo asht filmue ndërkohë që bante twerking me shoqet e saj dhe për nji periudhë të shkurt kohore video ka ba xhiron e rrjeteve sociale.

Ajo asht adoleshente dhe asht shumë normale sjellja e saj por fakti që asht vajza e presidentit të Shteteve të Bashkueme t’Amerikës Barack Obama, çdo lëvizje e saj perban nji lajm interesant.

Shperndaje në: