Kjo asht shtëpia e andrrave me banjo të lame n’ari

Me banjot e saja të lame n’ar dhe plazhin e mbrendshëm privat, kjo villë e jashtëzakoshme me stil zviceran mund të duket si shtëpia e andrrave.

Por fakti që ka edhe nji pishinë mund t’ju bajë me pyetë veten nëse asht e vertetë.

Shtëpia e pabesueshme në brigjet e Thames ka dalë në treg për 8.4 milionë euro mbasi arkitekti miliarder Myck Djurberg e bleu pronën dhe e ktheu në nji parasjë personale.

Por çmimi mund të shkojë deri në 15 milionë euro nëse doni me ble edhe mini-portin e saj, ku mund të ankorohen 25 anije dhe të parkohen rreth 20 kerre.

 

2-foto

 

3-foto

 

4-foto

 

5-foto

 

6-foto

 

7-foto

 

8-foto

Shperndaje në: