Konfirmohet: Ky asht kandidati i LDK’s për kryetar të Prishtinës (foto)

LDK

Lidhja Demokratike e Kosovës e ka nominue kandidat për kryetar të komunës së Prishtinës, Arban Abrashin.

Këtë e ka konfirmue Agim Gashi, shef i Grupit parlamentar të LDK’s në Asamblenë e Prishtinës.

“Kryesia e LDK ka votue sot, dhe Arban Abrashi asht nominue kandidat për kryetar të komunës së Prishtinës”, ka thanë Gashi.

arbanabrashi