Kqyreni çka i kërkon George W.Bush presidentit Obama

Mbas publikimit të nji foto ku Michele Obama përqafonte ish-Presidentin George W.Bush, nji tjetër video ku kallxohet miqësia e çifteve presidenciale asht publikue.

Gjatë përurimit të Muzeut të kombëtar afro-amerikanë në Washington, Bush i ka kërkue presidentit aktual të Shteteve të Bashkueme me ja ba nji foto.

Në nji tentativë për të ba nji selfie, Bush nuk ja ka dalë dhe i ka kërkue ndihmë Obamës.

Shperndaje në: