Kqyreni qysh reagon maca kur sheh Donald Trump në TV!

Kandidati republikan për Shtëpinë e Bardhë, Donald Trump doket se ka nji problem me macet, të paktën me nji prej tyne.

Video e shkurt virale kallxon nji mace që po ndiqte nji intervistë televizive të Trump dhe papritun largohet e frigësueme.