Kryeministri i Shqipnisë uron Bajramin me nji foto interesante

Mes shumë politikanëve dhe zyrtarëve të tjerë edhe kryeminsitri i Shqipnisë, Edi Rama ka urue sot besimtarët myslimanë.

Ai ka postue nji foto në faqen e tij në Facebook.

“Gëzuar Kurban Bajramin”, ka shkrue Rama.

14203097-10154009672431523-7691929376506630208-n_1473692302-9582111