Kujdes! Ky helikopter po ban namin në Shqipni… qe pse po përdoret (foto)

Drejtori i Policisë së Shtetit në Shqipni, Haki Çako, ka dalë vetë në terren për me pa nga afër vazhdueshmëninë e operacionit antikanabis.

Ai u takue me grupet e kontrollit të policisë së Komisariateve të Rrogozhinës dhe Kavajës.

Kontrolli po bahet me anë të helikopterave.

Shperndaje në: