Ky person i del kundërshtar Bashës: Kam me ia kthye lavdinë PD’s (foto)

Ish-deputeti i PD, Eduard Selami, ka shpallë kandidaturën për kryetar të Partisë Demokratike në Shqipni në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Përmes nji statusi në “Twitter”, Selami shkruen: “Demokratë të nderuar, me ndjenjë përgjegjësie dhe synim për t’i rikthyer së bashku PD, lavdinë e merituar, shpall kandidaturën për Kryetar!”

Selami ka qenë nji ndër zanat kritikë të linjës opozitare të ndjekun nga kryetari i selisë kaltër, Basha. Kësisoj, ai nuk u përfshi në listat e kandidatëve për deputetë.

selam

Shperndaje në: