LDK dhe AKR nënshkruejnë marrëveshjen e koalicionit

Aleanca Kosova e Re ka nënshkrue koalicion me Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Marrëveshja ndërmjet dy partive asht nënshkrue në rezidencën e Behgjet Pacollit në Hajvali.

 

Shperndaje në: