LIVE n’Rrokum seanca e Kuvendit (video)

Ka fillue seanca konstituive e Kuvendit te Kosoves, ku ne rend dite jane zgjedhja e Kryetarit dhe Nenkryetareve te Kuvendit.

PAN ne kete seance po merre pjese.

Per ma shume shihne videon LIVE qe e transmeton Televizioni Rrokum.