LIVE n’Rrokum vazhdon seanca konstituive (video)

Sot vazhdon seanca konstituive e Kuvendit te Kosoves, ku dje asht ndepre si pasoje e mos pjesmarrjes se koalicionit PAN dhe komuniteteve ne seance.

Televizioni Rrokum e transmeton LIVE edhe kete seance.

Ndjekeni videon e maposhtme: