Ma në fund fytyra të lumtuna të PAN’it (foto)

Anëtari i Kryesisë së PDK’s, Abelard Tahiri ka publikue nji fotografi në llogarinë e tij në Facebook nga zyra e Kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli.

Në këtë fotografi shihen, përveç Kadri Veselit, edhe mandatari për formimin e Qeverisë së re, kryetari i AAK’s, Ramush Haradinaj, pastaj deputeti dhe Nënkryetari i PDK’s, Memli Krasniqi, Nënkyetari tjetër Uran Ismaili, zadhanësi i PDK’s, Blerand Stavileci, Avni Arifi nga AAK, Besnik Tahiri po ashtu nga AAK, etj.

Mbas zgjedhjes së Kryetarit dhe Nënkryetarëve të Kuvendit, Qeveria e Kosovës në krye me Ramush Haradinajn pritet m’u votue të Shtunën mbasdite.

 

Shperndaje në: