Ministri i Punës jep nji lajm të mirë për të papunët!

Ministri i Punës dhe Mirëqënies Sociale Arban Abrashi me anë të nji statusi në llogarinë e tij në Facebook ka ba me dije se në Panairin e Punës që mbahet nesër do të ofrohen 1020 vende të lira të punës.

 

Ky asht postimi i Abrashit n’Facebook:

 

1020 vende të lira pune. As më shumë as më pak, rrafsh 1020 vende të lira pune (deri më tani) nesër në ofertë. Panairi i punës: 31 maj, hotel Emerald, ora 9. Faleminderit DIMAK Kosovo. Suksese!

 

diasporainvestimipunesimi