Momenti kur Raul Castro njofton për vdekjen e vllaut Fidel Castro (video)

Raul Castro, vllau dhe pasuesi i ikonës revolucionare të Kubës, Fidel Castros, dha lajmin e papritun për vdekjen e Fidelit të Premten vonë, përmes nji transmetimi në televizionin shtenor.

Klikoni këtu për videon :

 

Shperndaje në: