Pacolli mohon takimin me Veselin e Haradinajn

Kreu i AKR, Behgjet Pacolli, ka mohue takimin me liderat e PAN, Kadri Veselin dhe Ramush Haradinajn.

“Derisa dikush po spekulon, unë sa dola nga ahengu familjar ne përgatitjen e dasmës se mbesës time, Fatimës”, ka shkrue Pacolli në Facebook.