Pacolli tregon se a ka me shkue nesër në seancë, ka edhe nji thirrje për PDK’n

Behgjet Pacolli, president i AKR, ka thanë se ka me marrë pjesë në seancën e nesërme konstituive.

‘Na kemi me shkue në seancë, kemi me përcjellë punën dhe kemi me qenë aty ku kërkohet prej neve’’, ka thanë ai.

Ndërsa, Pacolli ka rekomandue të gjitha partitë, në veçanti PDK’n që të marrin pjesë në seancë, mbasi siç thotë ai, çdo i zgjedhun i popullit duhet me ba nji gja të tillë.