Publikohet foto e biznismenit libanez që u rrah sot: “Ik nga Shqipnia ose ndërprit punimet”

Asht publikue foto nga vendi i ngjarjes, ku biznesmeni libanez Faad Mitri u rrah ditën e sotme.

Siç shihet nga foto e publikueme nga “Java News”, në te shihet biziesmeni i ndërtimit i shtrimë përtoke dhe që merr ndihmën e parë nga mjekët.

Kështu, siç raporton ky portal, biznismenit i asht dhanë nji ultimatum: “Ik nga Shqipnia ose ndërprit punimet”.

Bahet fjalë për ndërtimet që ai po kryen te Gjiri i Lalzit në Durrës.

Shperndaje në: