Publikohet foto e sikletshme e Lorik Canës dhe Rita Orës

Lorik Cana asht nji mashkull dhe si të tanë mashkujt nuk mund të mos tërhiqej nga Rita Ora.

Nji foto e publikueme së fundi ku Loriku asht tue pa të mbasmet e Ritës me andje, po ban xhiron në rrjetet sociale.

Ata ishin të ftem për të prezebtue koncertin në ndër të Nanë Terezës nji ditë para shejtnimit të saj.

Në fakt nji femne si Rita Ora, vështirë se dikush mund t’i rezistojë, edhe nëse janë të martuem si në rastin konkret.

252048