Publikohet portreti zyrtar i Emmanuel Macron, mediat zbulojnë këtë detaj (foto)

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, e ka publikue portretin zyrtar, i cili ka me u vendosë në institucionet shtetnore.

Ai qëndron në kambë, para tavolinës së tij, në mes të flamurit francez dhe atij të BE.

The Telegraph shkruen se Macron ka ba nji portret shumë modern me dy telefona ne tavolinën e tij, transmeton Rrokum.TV

Macron

Shperndaje në: