Qe çka ban dhandri kur nusja rrxohet nga motori

Shumë çifte zgjedhin nji kerr luksoz kur vendosin të martohen.

Nji çift nga Kina ka zgjedhë që mbas martesës të udhëtojnë me nji motoçikletë.

Në videon e maposhtme mundeni me pa se qysh nusja me fustan të bardhë bjen nga motoçikleta, ndërsa bashkëshorti i saj nuk e vëren aspak dhe vazhdon rrugën.

Shperndaje në: