Qytetaret denojne gjestin e Isa Mustafes ndaj Fatmir Sejdiut

isa-fatmiri

Shikues te emisionit Rrokum Roll, nga te gjitha qytetet e Kosoves, dhe shume shikues tjere nga qytetet europiane, ku sinjali i Televizionit Rrokum shperndahet permes platformes Digitalb, denuen gjestin e kryetarit te LDK Isa Mustafa ndaj Kryetarit te Nderit te LDK Fatmir Sejdiu, duke mos i fole dhe duke mos ja zgjate doren njani-tjetrit.
Televizioni Rrokum permes emisionit Rrokum Roll hapi studion per me i marr pershtypjet dhe opinionet e shikuesve te Rrokum TV per kete gjest.
Nga Prishtina, Prizreni, Gjilani, Malisheva, Lipjani, Rahoveci…nga shume qytete te Europes, ata qe paten fatin me marr lidhjen e sterngarkueme ne Rrokum Roll, u ndigjue i njajti koment: turp!

Shperndaje në: