Ramush Haradinaj dhe Kadri Veseli i flasin mases se tubueme si fitues!

Pak pa e perfundue Vetevendosje festen e vet ne sheshin Zahir Pajaziti, ne sheshin tjeter Skenderbeu, filloi festimi i perkrahesve te koalicioni fitues PAN.

Ithtareve te tubuem ju drejtuen Ramush Haradinaj dhe Kadri Veseli.

Ata u falnderuen per besimin e dhanun dhe lavduen krejt procesin zgjedhor tue e cilesue demkratik dhe te civilizuem.

Mbajten nga nji fjale te shkurte te dy, dhe ai tubim perfundoi me fishekzjarre.