Rrefimi i nji burri: Forcat serbe më dhunuen seksualisht gjatë luftës!

rrefimi-burri

Qytetari “S” (identiteti dhe emni i të cilit asht i njohun për redaksinë e REL), me kombësi shqiptar nga Kosova, rrëfen ka rrefye për tmerret që ka përjetue gjatë luftës.

 

Ai asht nji nga viktimat e dhunës seksuale gjatë kohës së luftës së fundit.
Për ma shumë ngone videon:

 

Shperndaje në: