Rrxohet nga ndërtesa, vdes punëtori n’Prishtinë

Në Prishtinë gjatë ditës së djeshme, asht raportu se nji mashkull u rrxue nga nji ndërtesë ku ishte tue punue me ç’rast nga lendimet e marra ka ndrrue jetë.

 

Si banë të ditun policia, vdekja e tij asht konstatu nga ekipi mjekësor dhe me urdhën të prokurorit, trupi i pajetë asht dergu për obduksion.

Shperndaje në: