Shfaqet nji tjetër video e tmerrshme nga tërmeti në Maqedoni

Në YouTube qytetarët kanë publikue video të reja ku shihen dridhjet e tërmetit nga kamerat e sigurisë nëpër shtëpitë e tyne dhe nga ambientet tjera ku ata kanë qenë dhe kanë xhirue pamje rrënqethëse, ku qytetarët shihen tue ikë me panikë nga vendi ku ishin.

Shperndaje në: