Shokuese! Djali mysliman e rreh vajzën se asht vesh si “lavire”

Nji video shokuese që asht shpërnda online tregon krizën e refugjatëve dhe valën e rritjes së djemve mysliman që kanë hy në Europë nga Lindja e Mesme.

Incidenti që keni me pa në videon ma poshtë ka ndodh në Rotterdam të Holandës, ku shihet nji i ri mysliman që afrohet drejt vajzës dhe a akuzon atë për veshjen, shkruen express.co.

Simbas tij, ajo ishte vesh sikur nji ‘lavire’. Por situata shkon tue u përkeqësue kur i riu fillon me rreh vajzën dhe miqtë e tij e përgëzonin.