“Shpërthim” në nji tren në Londër, qytetarët ikin prej panikut

Nji “shpërthim” asht raportue në nji tren të metros në Londër, tue ba që pasagjerët të ikin në panik.

Simbas asaj që shkruejnë mediat e hueja, përcjell Telegrafi, dëshmitarët kanë raportue nji “shpërthim në shkallë të vogël” në nji çantë që shkaktoi nji “panik dhe ikje” në stacionin Tower Hill në Metron e Londrës.