Shqipni: Dalin pamjet e akcionit për arrestimin e vrasësit të policit

Policia e Shtetit ne Shqipni ka shpërnda për publikun nji video gjatë operacionit për neutralizimin dhe arrestimin e autorit të vrasjes së efektivit të FNSH’s Ardian Kodra, dje në katundin Torovicë të Lezhës.

Autori David Qosja, i cili njihej na banorët e zonës si person me probleme mendore, por që nuk ishte me kartelë, qëllonte vazhdimisht me breshni automatiku ndaj forcave të policisë.

Shperndaje në: