Skandali me kallash, Bahtiri merr këtë vendim për drejtorin e VV’s (dokument)

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka marrë vendim që me shkarkue nga detyra Drejtorin për Rini dhe Sport të kësaj komune, Fidan Ademi.

Ky vendim i Bahtirit vjen mbas skandalit të Fidan Ademit, i cili asht pa nëpër rrjetet sociale në fotografi me kallashnikov.